- COUGAR GAMING

Цена
€349 99 / 684 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Chair Type | Gaming |
| Материал на корпуса | PVC Leather Velvet Fabric |
| Chair Type | Gaming |
| Frame Material | Aluminium |
| Регулиране на височината | Газов асансьор клас 4 |
| Casing Material | PVC Leather Velvet Fabric |
| Maximum Seat Height | 565 мм |
| Height Adjustment | Class 4 Gas Lift |
| Minimum Seat Height | 470 мм |
| Backrest | Adjustable |
| Облегалка | Регулируема |
| Maximum Backrest Angle | 155 ° |
| Максимален ъгъл на облегалката | 155 ° |
| Minimum Backrest Angle | 90 ° |
| Минимален ъгъл на облегалката | 90 ° |
| Armrests | Yes |
| Подлакътник | Да |
| Характеристики на подлакътниците | 4D регулируем |
| Armrests Features | 4D Adjustable |
| Wheels Quantity | 5 |
| Колела Количество | 5 |
| Maximum Suitable Weight | 160 kg |
| Външен цвят | Златист |
| Максимално подходящо тегло | 160 кг |
| Chair Width | 780 mm |
| Външен цвят | Златист |
| Chair Height | 1440 mm |
| Backrest Width | 560 мм |
| Backrest Height | 890 мм |
| Seat Width | 565 мм |
| Seat Height | 120 мм |
| Chair Features | Tilt Lock Headrest Support Pillow Lumbar Support Pillow Backrest Pocket |
| Регулиране на височината | Газов асансьор клас 4 |
| Seat Depth | 470 мм |
| Максимален ъгъл на облегалката | 155 ° |
| Ширина на стола | 780 мм |
| Headrest Pillow | Memory Foam |
| Минимален ъгъл на облегалката | 90 ° |
| Височина на стола | 1440 мм |
| Подлакътник | Да |
| Материал на корпуса | PVC Leather Velvet Fabric |
| Тегло на стола | 26.5 кг |
| Характеристики на подлакътниците | 4D регулируем |
| Колела Количество | 5 |
| Максимално подходящо тегло | 160 кг |
| Ширина на стола | 780 мм |
| Височина на стола | 1440 мм |
| Backrest Width | 560 мм |
| Backrest Width | 560 mm |
| Pack Length (mm) | 690 mm |
| Backrest Length | 550 mm |
| Backrest Length | 550 мм |
| Pack Width (mm) | 890 mm |
| Seat Width | 565 mm |
| Seat Width | 565 мм |
| Pack Height (mm) | 380 mm |
| Seat Height | 120 mm |
| Seat Height | 120 мм |
| Seat Depth | 470 мм |
| Seat Depth | 470 mm |
| Chair Weight | 26.5 kg |
| Backrest Height | 890 мм |
| Backrest Height | 890 mm |
| Материал на рамката | Алуминий |
| Maximum Seat Height | 565 mm |
| Maximum Seat Height | 565 мм |
| Box Length (mm) | 690 mm |
| Minimum Seat Height | 470 мм |
| Minimum Seat Height | 470 mm |
| Box Width (mm) | 890 mm |
| Box Height (mm) | 380 mm |
| Backrest Length | 550 мм |
| Headrest Support | Yes |
| Lumbar Support | Yes |
| Headrest Support | Yes |
| Lumbar Support | Yes |
| Headrest Pillow | Memory Foam |
| EAN Code | 4711649770075 |
| External Color | Gold |
| Материал на рамката | Алуминий |
| Облегалка | Регулируема |
| Тегло на стола | 26.5 кг |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Package Type | Retail |
| Тегло | 30.70кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | Текстил |
| Максимално натоварване (kg) | 160 кг |
| Регулируеми подлакътници | 4D |
| Ъгъл на накланяне (°) | 155° |
| Цвят | Черен |
| Материал на основата | Алуминий |
| Лумбална опора | Вградена регулируема |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Поставка за крака | Не |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката (cm) | 60 см |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
| Тегло | 30.70кг |
Геймърски стол COUGAR Titan Pro V2 Gold F – Несравним комфорт и поддръжка
Изпитайте несравним комфорт и ергономична поддръжка с геймърския стол COUGAR Titan Pro V2 Gold F. Проектиран за продължителни гейминг сесии и интензивна работа, този стол съчетава луксозна кадифена материя с усъвършенствани възможности за регулиране, за да сте винаги във върхова форма. Здравата му конструкция и обмислените функции гарантират както издръжливост, така и първокласно изживяване при седене.
Ключови Предимства
- Плюшена кадифена тапицерия — Насладете се на мекото докосване и дишащата материя на кадифето, допълнено от издръжливи PVC кожени акценти, за превъзходен комфорт по време на дълги часове.
- Усъвършенствана лумбална опора — Интегрираната система за лумбална опора LiftBack осигурява регулируема, ергономична поддръжка, която следва естествената извивка на гръбнака, насърчавайки здравословна стойка.
- 4D Регулируеми подлакътници — Персонализирайте опората за ръцете си с подлакътници, които се регулират по височина, дълбочина, ляво/дясно положение и ъгъл на завъртане, адаптирайки се към всяка гейминг или работна поза.
- Здрав и стабилен дизайн — Изграден с подсилена стоманена рамка и здрава 5-лъчева основа от алуминиева сплав Vortex, поддържаща до 160 кг за изключителна стабилност и дълготрайност.
- Магнитна възглавница за глава от мемори пяна — Лесно позиционирайте магнитната възглавница за глава от мемори пяна за персонализиран комфорт и облекчаване на напрежението по време на интензивни сесии.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Кадифена материя, PVC кожени акценти |
| Максимално натоварване | 160 кг |
| Регулируеми подлакътници | 4D |
| Ъгъл на накланяне | 90° - 155° |
| Цвят | Черен |
| Материал на основата | Алуминиева сплав |
| Лумбална опора | Вградена регулируема (система LiftBack) |
| Облегалка за глава | Магнитна възглавница от мемори пяна |
| Люлееща функция | Да (механизъм Frog Tilt) |
| Широчина на седалката | 60 см |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
| Рамка | Стомана |
| Колелца | Уголемени PU колелца |
Какво има в кутията
- Геймърски стол COUGAR Titan Pro V2 Gold F
- Магнитна възглавница за глава от мемори пяна
- Ръководство за сглобяване
- Инструменти за сглобяване
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











